JS Component (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Node
it: Nodo

en: Other
it: Altro

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Libraries
it: Librerie
