JS Component (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Node
ja: ノード

en: Other
ja: その他

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Template
ja: テンプレート

en: Libraries
ja: ライブラリ
