JS Component (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Other
jv: Liyané

en: Libraries
jv: Pustaka
