JS Component (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Other
ka: სხვა

en: Provider
ka: პროვაიდერი
