JS Component (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Node
ku: گرێ

en: Other
ku: هیتر
