JS Component (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Node
ta: கணு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Template
ta: முன் வடிவு
