JS Component (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Other
ug: باشقا

en: Template
ug: ئەندىزە
