JS Component (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Node
el: Κόμβος

en: Other
el: Άλλο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
