JS Component (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Node
ne: नोड

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
