JS Component (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್
