JS Component (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Other
hi: अन्य

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Template
hi: फर्मा

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
