JavaScript Management (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ
