JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Version
ru: Версия

en: view
ru: представление

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Minified
ru: Уменьшенный

en: Data
ru: Данные
