JavaScript Management (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Minified
sk: Minimalizované

en: Data
sk: Údaje
