JavaScript Management (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Version
te: సంచిక

en: view
te: వీక్షించు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు
