JavaScript Management (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: переглянути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Minified
uk: Зменшений

en: Data
uk: Дані
