JavaScript Management (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Version
el: Έκδοση

en: view
el: προβολή

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Minified
el: Ελαχιστοποιημένο

en: Data
el: Δεδομένα
