JavaScript Management (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Version
it: Versione

en: view
it: mostra

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Minified
it: Minimizzata

en: Data
it: Dati
