JavaScript Management (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
