JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Minified
ku: بچووککراوە
