JavaScript Management (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Version
mr: आवृत्ती

en: view
mr: दाखवा

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत
