JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Version
ro: Versiune

en: view
ro: afișează

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Data
ro: Dată
