JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Version
ur: ورژن

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں
