JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam
