JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: External
ar: خارجي

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟
