JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia
