JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Inline
be: Убудаваны
