JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Inline
ca: En línia

en: External
ca: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Scope
ca: Àmbit

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
