JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: External
cs: Externí

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
