JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Inline
fi: Avoin

en: External
fi: Ulkoinen

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Scope
fi: Kohde
