JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan
