JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Inline
gl: En liña

en: External
gl: Externo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
