JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ
