JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Inline
hy: Ներկառուցված
