JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Inline
is: Innfellt
