JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: External
oc: Extèrne
