JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Inline
ps: ننليكى

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
