JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име
