JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Inline
ug: ئىچىدە
