JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: External
el: Εξωτερικό

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Scope
el: Εμβέλεια
