JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Inline
et: Samal real

en: External
et: Väline

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Scope
et: Ulatus
