JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Inline
hu: Egy sorban

en: External
hu: Külső

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Scope
hu: Hatókör

en: Snippet
hu: Részlet
