JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: External
ro: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?
