JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Inline
sk: V riadku

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Scope
sk: Rozsah

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
