JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Inline
tr: Satır içi

en: External
tr: Harici

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
