JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Inline
fr: En ligne

en: External
fr: Externe

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Scope
fr: Étendue

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
