JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Inline
hr: U istom redu

en: External
hr: Eksterni

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
