JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Inline
pt: Mesma linha

en: External
pt: Externo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Scope
pt: Escopo

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
