JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Inline
sl: V vrstici
