JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL
